FIGURER, 2 st, snidat och bemålat trä, älg och skidåkare 1928 resp -31.

172562. FIGURER, 2 st, snidat och bemålat trä, älg och skidåkare 1928 resp -31.

Älgen signerad HE. Total höjd 14 resp. 17,5.

Slitage, skador och lagning, delar asknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 360