VASER SAMT SKÅL, lysterglasyr, Höganäs.

172535. VASER SAMT SKÅL, lysterglasyr, Höganäs.

En av vaserna är signerad Holm. Diameter på skålen 28 cm. Vasernas höjd 17-19 cm.

Glasyr slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glasyr slitage.

Antal besök: 1 138