ALAIN SOUCASSE. Olja på duk, signerad A Soucasse, 1989.

172528. ALAIN SOUCASSE. Olja på duk, signerad A Soucasse, 1989.

Höjd 41 cm, bredd 33 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 41 cm, bredd 33 cm.

Alain Soucasse (Född 1951)

Antal besök: 854