1725083. KEITH HARING DOLLAR TV MAN BEGRÄNSAD SPECIALUTGÅVA PLAYBOY SIGNERAD POPKONST AFFISCH.
TV Man av Keith Haring, skapad 1986, tryckt 1990. Serigrafi (silkscreen). Utgåva storlek 1000.
Mätningar: 36.61x24.41inch eller 93x62cm.
Övergripande gott skick med bucklor i ena kanten av papperet.