KEITH HARING DOLLAR TV MAN BEGRÄNSAD SPECIALUTGÅVA PLAYBOY SIGNERAD POPKONST AFFISCH.

1725083. KEITH HARING DOLLAR TV MAN BEGRÄNSAD SPECIALUTGÅVA PLAYBOY SIGNERAD POPKONST AFFISCH.

TV Man av Keith Haring, skapad 1986, tryckt 1990. Serigrafi (silkscreen). Utgåva storlek 1000.
Mätningar: 36.61x24.41inch eller 93x62cm.

Övergripande gott skick med bucklor i ena kanten av papperet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 246