BORDSLAMPOR 1 par, malm "RINGUS" 1900-tal.

1725045. BORDSLAMPOR 1 par, malm "RINGUS" 1900-tal.

totalhöjd 61 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

totalhöjd 61 cm.

Antal besök: 855