OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna sittande på panter. Brons, 1900-tal. Osignerad.

172497. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna sittande på panter. Brons, 1900-tal. Osignerad.

Höjd 31 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm.

Antal besök: 1 071