FONDUEGRYTA, Digsmed, Danmark.

1724848. FONDUEGRYTA, Digsmed, Danmark.

Gjutjärn och teak. Med brännare. Brännmärkt.
Total höjd ca 20 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 20 cm.

Antal besök: 403