SKÅP, Kina, 2000-tal.

172469. SKÅP, Kina, 2000-tal.

Målad dekor. Längd 85, djup 57, höjd 150 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
172469. SKÅP, Kina, 2000-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 617