SOFFA samt FÅTÖLJER, ett par, 1920-tal.

1724413. SOFFA samt FÅTÖLJER, ett par, 1920-tal.

Bonad björk med plyschklädsel. Soffans längd ca 200 cm, djup 83 cm, höjd ca 70 cm. Fåtöljers bredd ca 80 cm, djup ca 75 cm, höjd 70 cm.

Slitage, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, stötmärken.

Antal besök: 1 272