BORDSLAMPFÖTTER, 2 st, glas, Orrefors, Kosta, 1900-tal.

17243. BORDSLAMPFÖTTER, 2 st, glas, Orrefors, Kosta, 1900-tal.

Höjd 44 resp. 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 44 resp. 49 cm.

Slitage.

Antal besök: 737