TOALETTBORD, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1960-tal.

172420. TOALETTBORD, Fröseke, AB Nybrofabriken, 1960-tal.

Uppsats med spegel, utdragbar skiva med fack.
Låda i sargen, ettiketmärkt baksida spegel.
Bredd 65 cm
Djup 42 cm
Tot höjd 115 cm.

Bruksslitage, fläckar insida låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 65 cm
Djup 42 cm
Tot höjd 115 cm.

Antal besök: 1 086