VASER, 2 st, Per Linnemann-Schmidt for Palshus. Signerad, 1900-talets mitt.

172394. VASER, 2 st, Per Linnemann-Schmidt for Palshus. Signerad, 1900-talets mitt.

Höjd 16,3 cm respektive 10 cm.

Mindre tillverkningsdefekt i glasyr på den större vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 882