PINNSTOLAR, 4 st, 1900-tal.

PINNSTOLAR, 4 st, 1900-tal.
1723809. PINNSTOLAR, 4 st, 1900-tal.

Bredd 40 cm. Djup 42 cm. Rygghöjd 80 cm.

Ommålade, skavmärken, färgbortfall samt slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 407