HANS OSSWALD. Olja på pannå.

1723626. HANS OSSWALD. Olja på pannå.

Abstrakt komposition. Signerad HO. 23x16 cm.

Mindre ytslitage.

Hans Osswald (1919–1983)

Mindre ytslitage.

Hans Osswald (1919–1983)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 265