SKÅP, med lådinredning, 17/1800-tal.

172313. SKÅP, med lådinredning, 17/1800-tal.

Längd 74,5, bredd 52, höjd 106,5 cm.

Slitage och repor, renoverat och kompletterat.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 732