ARMBANDSUR, Omega 1950-tal, manuell, stål.

1722972. ARMBANDSUR, Omega 1950-tal, manuell, stål.

Herr 35 mm
Plexiglas.

Bruksslitage, urtavla med fläckar. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Herr 35 mm
Plexiglas.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Göteborg, Sverige
Placering
H
Antal besök: 394