SOFFBORD med bar, möjligen Willy Rizzo, Italien, 1970/80-tal.

172279. SOFFBORD med bar, möjligen Willy Rizzo, Italien, 1970/80-tal.

Laminerat trä och mässing. Centralt placerat lock med underliggande förvaring. Längd 127, bredd 98, höjd 50 cm.

Proviniens: Advokat Henning Sjöström, inköpt av nuvarande ägare privat av Henning.

Slitage/slagmärken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/slagmärken/repor.

Antal besök: 1 913