TELEFONBORD i ek ochj metall, 1950/60-tal, Design Nisse Strinning.

172266. TELEFONBORD i ek ochj metall, 1950/60-tal, Design Nisse Strinning.

Höjd 50 cm
Längd 51 cm
Bredd30 cm.

Mindre repor på skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm
Längd 51 cm
Bredd30 cm.

Mindre repor på skiva.

Antal besök: 1 318