SÄNGSTOMME, 5 delar, "Ulrika", Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets andra hälft.

172254. SÄNGSTOMME, 5 delar, "Ulrika", Carl Malmsten, Bodafors, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Bredd ca 190 cm. Sargens längd 200 cm.

Smärre slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, märken.

Antal besök: 1 831