VÄGGLYSTER, Barockstil, 1940-tal.

172227. VÄGGLYSTER, Barockstil, 1940-tal.

3 elektrifierade ljusarmar. Behängd med slipade lövprismor. Mässingsstomme. Mittdel med obelisk. Höjd 57 cm, bredd 36 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 658