KANNA och SHAKER, nysilver, 1900-tal.

172149. KANNA och SHAKER, nysilver, 1900-tal.

Kanna märkt Cohr Denmark.
Höjd 24-28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna märkt Cohr Denmark.
Höjd 24-28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 965