TORVALD ANDERSEN. Olja på duk.

1721205. TORVALD ANDERSEN. Olja på duk.

Gatuparti med personer, 52x65 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 593