SKULPTURER, 3 st, bla gips, Alice Nordin och parian, Gustavsberg.

17211. SKULPTURER, 3 st, bla gips, Alice Nordin och parian, Gustavsberg.

Kvinna, gips, signerad Alice Nordin, höjd 27,5 cm
Flicka, parian, Gustavberg 1925, höjd 24,5
Påskliljan, patinerad gips, höjd 33 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 874