INGE LUTTERMANN (GEB. 1952). Inge Luttermann, Utan titel.

1720909. INGE LUTTERMANN (GEB. 1952). Inge Luttermann, Utan titel.

Inge Luttermann (f. 1952), Utan titel, färgseripgrafi, 2010, signerad, daterad och numrerad, kopia, 44/100, arkstorlek ca. 72 x 62 cm
Konstnären kommer från Warendorf och bor och arbetar i Hamburg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525