Louis Philippe byrå, ca 1860/70.

1720560. Louis Philippe byrå, ca 1860/70.

Rotfaner på barrved. Tre lådor i olika storlekar Lockigt topplatta HxBxD: 81 x 94 x 53 cm.

Höger kant elementet släppt. Spår av gamla maskskador, partiell fanerförlust, repor och stötar, färgskador. Fick bara en nyckeltagg som ett fragment.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 485