SOLSTOL, 1900-talets mitt.

1720492. SOLSTOL, 1900-talets mitt.

Stomme i trä, tyg i randigt canvas.

Slitage och fläckar.

Slitage och fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 250