Halmstads Auktionskammare
Glas
Övrigt
VAS, färgat glas, 1900-tal.
1720349. VAS, färgat glas, 1900-tal.
Höjd 22 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
343