AGUSTÍ PUIG. Utan titel.

AGUSTÍ PUIG. Utan titel.
1720344. AGUSTÍ PUIG. Utan titel.

Blandteknik på duk
Signerad och daterad 1995
146x146 cm.

Små avskiljningar från bildskiktet.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandteknik på duk
Signerad och daterad 1995
146x146 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 514