MATBORD, Bernt Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

171977. MATBORD, Bernt Fridhagen, Bodafors, 1960-tal.

Vitmålat, diameter 110, höjd 75 cm
2 skivor.
.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skivor.
.

Slitage.

Antal besök: 1 455