HÄST, bemålat trä, Asien, 1900-tal. Höjd 131 cm.

171976. HÄST, bemålat trä, Asien, 1900-tal. Höjd 131 cm.

Längd 131 cm.

Skador och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 131 cm.

Skador och sprickor.

Antal besök: 555