SOFFBORD, mahogny, rokokostil, sent 1900-tal.

171971. SOFFBORD, mahogny, rokokostil, sent 1900-tal.

Längd 125, bredd 63, höjd 54 cm.

Smärre skador på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador på skivan.

Antal besök: 331