BORD med pelarfot, samt LAMPBORD, rokokostil, 1900-tal.

171951. BORD med pelarfot, samt LAMPBORD, rokokostil, 1900-tal.

Bord, oval skiva på pelarfot, fyra ben,
längd 92, bredd 62, höjd 66,
Lampbord längd 50, bredd 35, höjd 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 92, bredd 62, höjd 66,

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 682