PLÅTLEKSAKER, 3 st, 1900-tal.

PLÅTLEKSAKER, 3 st, 1900-tal.
1719316. PLÅTLEKSAKER, 3 st, 1900-tal.

Längd 9-24 cm.

Slitage och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9-24 cm.

Slitage och rostangrepp.

Antal besök: 488