NILS FOUGSTEDT, BURK MED LOCK.

1719292. NILS FOUGSTEDT, BURK MED LOCK.

Tenn, med lockknopp av mossagat och slipad bergkristall, formgiven 1930, stämplad Svenskt Tenn Stockholm 1954, höjd 9,5 cm.

Hanteringsslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hanteringsslitage, repor.

Antal besök: 974