GLASFÖREMÅL, 6 delar, Transjö, Kosta Boda.

171912. GLASFÖREMÅL, 6 delar, Transjö, Kosta Boda.

Fat, samt skål, Ulrica Hydman-Vallien, signerade.
Vaser, 3 st, Kosta Boda, osignerade.
Brevpress, Signe Persson, unik, Transjö, signerad och daterad -85.
Höjd 1,5-11 cm.

3 vaser möjligtvis andrasortering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 1,5-11 cm.

Antal besök: 997