ROLAND SVENSSON. Vinterskärgård med Fyr och stugor, signerad och numrerad 194/310.

17190. ROLAND SVENSSON. Vinterskärgård med Fyr och stugor, signerad och numrerad 194/310.

26 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 185