SOFFA, Carl Malmsten, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

171839. SOFFA, Carl Malmsten, "Visingsö", 1900-talets andra hälft.

Antikvit. Lösa plymåer i rygg och sits. Längd 200. Djup 80. Rygghöjd 74 cm.

Repor och märken. Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 478