ULF NILSSON. Skridskoåkare, olja på duk, signerad.

17176. ULF NILSSON. Skridskoåkare, olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Antal besök: 4 568