MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. textil, märkt AB MMF.

171753. MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM. textil, märkt AB MMF.

37 x 37 cm.

Skador, lagningar, smutsig.

Märta Måås-Fjetterström (1873–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 37 cm.

Skador, lagningar, smutsig.

Antal besök: 1 599