Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Skeppporträtt, olja på duk, signerad J. Bäckström.
17174. OKÄND KONSTNÄR. Skeppporträtt, olja på duk, signerad J. Bäckström.
37 x 62 cm.
Slitage, dukskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 62 cm.
Slitage, dukskador.
Auktionshuset Kolonn
1 074