PIEDESTAL, 1800/1900-tal.

PIEDESTAL, 1800/1900-tal.
171719. PIEDESTAL, 1800/1900-tal.

Svart lackerad, trä, höjd 125 cm.

Slitage, repor och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och sprickor.

Antal besök: 923