KERAMIKFÖREMÅL, 9 delar, Höganäs.

171698. KERAMIKFÖREMÅL, 9 delar, Höganäs.

Vas, signerad och daterad BH -78, höjd 16 cm.
Kaffekoppar med fat, 6 st.
Ägg, 2 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekoppar med fat, 6 st.
Ägg, 2 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 592