FOLKDRÄKT med SKOR, 1900-tal.

FOLKDRÄKT med SKOR, 1900-tal.
171696. FOLKDRÄKT med SKOR, 1900-tal.

Mellanstor. Mössa märkt "Nordiska Muséet, Skansen, 1921".

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 445