S FISCHER oljemålning.

S FISCHER oljemålning.
1716687. S FISCHER oljemålning.

Bildmått 44x63 cm.

Ramslitage, duk med krackeleringar samt retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 44x63 cm.

Antal besök: 604