OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Coliuse, Frankrike". Olja på pannå signerad F Bruno.

171656. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Coliuse, Frankrike". Olja på pannå signerad F Bruno.

39x28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39x28 cm.

Antal besök: 1 391