Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ERIK KOCK. Norrländskt landskap, olja på pannå, signerad.
17164. ERIK KOCK. Norrländskt landskap, olja på pannå, signerad.
14 x 23 cm.
Smärre dukskador.
Gör en kostnadsfri värdering!
14 x 23 cm.
Smärre dukskador.
Auktionshuset Kolonn
3 107