ERIK KOCK. Norrländskt landskap, olja på pannå, signerad.

17164. ERIK KOCK. Norrländskt landskap, olja på pannå, signerad.

14 x 23 cm.

Smärre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 x 23 cm.

Smärre dukskador.

Antal besök: 3 509