BANJOLIN, 8-strängad, 1900-tal.

171615. BANJOLIN, 8-strängad, 1900-tal.

Pärlemorinlägg samt detaljer i gulmetall.

Saknar 3 strängar. Fläckar, smärre repor samt fanérskada på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 011