SKÅP, med stenskiva, 1900-tal.

171572. SKÅP, med stenskiva, 1900-tal.

Med lejontassar. Längd 81 bredd 39,5 höjd 61 cm.

Slitage, märken, sneskiva med nagg.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 634