KORGSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

KORGSTOLAR, 1 par, 1900-tal.
171571. KORGSTOLAR, 1 par, 1900-tal.

Vitmålade i flätad rotting.

smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade i flätad rotting.

smärre bruksslitage.

Antal besök: 524