Brickbord, orientaliskt, Marocko.

1714803. Brickbord, orientaliskt, Marocko.

sexkantig bricka i mässing underrede med skuren dekor, höjd 52, 50x50 cm.

pärlemodetaljer saknas, bruksslitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 136